Notice: Constant WP_DEBUG already defined in /home/bioofs1/bulmacakeyfidergisi.com/wp-content/themes/astra/functions.php on line 20

Notice: Constant WP_DEBUG_DISPLAY already defined in /home/bioofs1/bulmacakeyfidergisi.com/wp-content/themes/astra/functions.php on line 21
Bioofset İhlal Bildirim Formu – Bulmaca Keyfi Dergisi

Bioofset İhlal Bildirim Formu

İhlal Bildirim Formu

Bioofset İhlal Bildirim Formu Hakkında

Bioofset’in İhlal Bildirim formu, fikri mülkiyet hakkı sahiplerinin ve temsilcilerinin telif hakkı ve ticari marka sorunları gibi fikri mülkiyet ihlali iddiaları konusunda Bioofset’e bildirimde bulunmak amacıyla kullanması için hazırlanmıştır. Bir fikri mülkiyet hakkı sahibi veya temsilcisi değilseniz amazon bu form aracılığıyla gönderilen şikayetleri işleme alamayacaktır. Lütfen endişelerinizi uygun kanal aracılığıyla Bioofset’e bildirin:

Anlaşma Uygulaması Yapmıyoruz

Detay Sayfası Mülkiyet ve Resim Kısıtlamaları: Bir detay sayfası oluşturulduğunda, bulmacakeyfidergisi.com’da kalıcı bir katalog sayfası haline gelir ve oluşturanın envanteri tükendikten sonra da kalıcı olmaya devam eder. Ayrıca, bir detay sayfasına telif hakkıyla korunan resminizi eklediğinizde Bioofset’e ve iştiraklerine materyal üzerinde tüm reklam haklarını kullanmak üzere münhasır olmayan, tüm dünyada geçerli, telifsiz, kalıcı, iptal edilemez bir hak verirsiniz.

Diğer satıcılar, oluşturduğunuz veya telif hakkıyla korunan resimlerinizi eklediğiniz sayfalara göre kendi satış ürünlerini listeleyebilirler. Ancak satıcıların sadece kendi ürünleriyle tamamen eşleşen detay sayfalarına göre listeleme yapmalarını zorunlu kılarız. Satıcıların kendi ürünleri ile tamamen eşleşmeyen detay sayfalarına göre listeleme yaptıklarını düşünüyorsanız bize ulaşın formunu kullanarak ihlali doğrudan bildirmenizi rica ederiz.

Telif hakkıyla korunan resminiz onayınız alınmadan kataloğumuza eklenmiş ise lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Münhasır ya da Seçmeli Dağıtım: Bioofset, üreticinin ürünleri için münhasır dağıtım anlaşmaları yapma hakkına saygı duyar. Ancak bu tür anlaşmaların ihlal edilmesi fikri mülkiyet hakkı ihlali teşkil etmez. Bu anlaşmaların uygulanması üretici ile perakendecileri arasında bir mesele olduğundan, Bioofset’in anlaşma uygulama faaliyetleri konusunda yardımcı olması uygun olmaz.

Farklı ihlal türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Bioofset Fikri Mülkiyet Politikası’nı inceleyin.

Hak Sahibi misiniz, Temsilci misiniz?

Hak Sahibi

Temsilci

Birincil şikayet konusu:

  • telif hakkı sorunları – metin, fotoğraflar, ürün tasarımları, videolar, müzik, yazılım gibi telif hakkıyla korunan materyallerin yetkisiz kullanımı.
  • Ticari marka sorunları – malların kaynağını tanımlayan ve ayırt eden bir kelime, ifade, simge ve/veya tasarımın yetkisiz kullanımı
  • Patenet sorunları
  • Tasarım hakkı sorunları
  • Diğer sorunlar

Söz konusu sorun şudur:

  • Bir üründe veya ambalajında ticari markam var
  • Bir ürün detay sayfası ticari markamı yasalara aykırı şekilde kullanıyor (örn. Ürün adında, ürün görüntülerinde, ürün açıklamasında)
  • Bir ürün sahte veya ambalajı, tescilli ticari markanın yasalara aykırı biçimde yeniden üretimi)

Ticari Marka tescilli mi?

Evet

Hayır

Ek Bilgi

Bildirdiğiniz her ürünün ASIN (Bioofset Standart Tanımlama Numarası) veya URL’si 1 formda aynı sorun için 50 adede kadar ürünü bildirebilirsiniz. Bildirmek istediğiniz farklı sorunlar varsa lütfen her bir sorun için 1 form gönderin.

ASIN/ISBN-10 –VEYA– Ürün URL’si

İletişim Bilgileriniz

Bu, Bioofset tarafından kullanılacak irtibat yetkilisidir.

Bioofset’de bir Satıcı mısınız?

Evet

Hayır

Ad

Soyad

Şirket(İsteğe bağlı )

Adres Satırı 1

Adres Satırı 2(İsteğe bağlı)

Şehir

Eyalet(İsteğe bağlı)

Posta Kodu

Ülke/Bölge

Türkiye

Telefon Numarası

E-posta Adresi

İkincil İletişim Bilgileri

Bu bildirim ile ilgili sorgular için Üçüncü Taraf Satıcılara (varsa) sağlayacağımız iletişim bilgileri.

Yukarıda verilen iletişim bilgilerini kullanın

Ad

E-posta Adresi

Beyanlar

“Yukarıda açıklanan içeriklerin yukarıda açıklanan haklarımı veya hak sahibinin haklarını ihlal ettiğine ve bu içeriklerin kullanılmasının yasaya aykırı olduğuna iyi niyetle inanıyorum.”

“Bu bildirimde yer alan bilgilerin doğru ve gerçek olduğunu ve yukarıda açıklanan hakların sahibi veya sahibinin temsilcisi olduğumu yeminli ifade ile beyan ederim.”

Yukarıdaki beyanları okudum ve anladım.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/bioofs1/bulmacakeyfidergisi.com/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/bioofs1/bulmacakeyfidergisi.com/wp-includes/functions.php on line 5373