Notice: Constant WP_DEBUG already defined in /home/bioofs1/bulmacakeyfidergisi.com/wp-content/themes/astra/functions.php on line 20

Notice: Constant WP_DEBUG_DISPLAY already defined in /home/bioofs1/bulmacakeyfidergisi.com/wp-content/themes/astra/functions.php on line 21
Bioofset Yasa İhlalini Bioofset’e Bildirme – Bulmaca Keyfi Dergisi

Bioofset Yasa İhlalini Bioofset’e Bildirme

Yasa İhlalini Bioofset’e Bildirme

Yasaların ihlali halinde lütfen aşağıdaki bağlantıda yer alan formu doldurarak bizi bilgilendirin.

Bir hak sahibi veya hak sahibinin temsilcisi olarak bulmacakeyfidergisi.com internet sitesinde yer alan bir ürünün yürürlükteki kanunları ihlal ettiğini veya bulmacakeyfidergisi.com internet sitesinde yer alan bir eserin fikri mülkiyet haklarınızı (örneğin telif hakları, marka veya patent hakları) ihlal ettiğini düşünüyorsanız bizi bu konudan haberdar etmek için lütfen bu formu doldurun: bulmacakeyfidergisi.com hukuka aykırılık bildirimi.

Bioofset olarak herhangi bir ihlali önleme konusunda oldukça hassas davranmaktayız ve bildiriminize söz konusu içeriğin veya ürünün kaldırılması da dahil olmak üzere uygun tedbirleri almak suretiyle kısa sürede geri döneceğimizi belirtmek isteriz. Söz konusu tedbirler, öne sürdüklerimiz ayrı tutulmak üzere, herhangi bir yasal yükümlülük beyan edilmeden ve mevcut talepler, haklar veya telafilere halel getirmeksizin başlatılacaktır. Bildirim formunu göndererek bulmacakeyfidergisi.com ve bağlı şirketlerine bildiriminizi işleme koymak için ilgili bilgileri kullanma hakkını verirsiniz. Bu hak, iddia edilen ihlal içeriğinin sunulmasına dahil olan tüm kişilere bildirim formunun iletilmesi hakkını da içermektedir.

Üçüncü kişilerin tekliflerine ilişkin bilgilendirme: Üçüncü kişilerin teklifleri (örneğin Pazaryeri) yalnızca söz konusu sağlayıcı tarafından sağlanmakta olup, Bioofset bu tür durumlarda yalnızca platform sağlamaktadır. Üçüncü kişiler tarafından yapılan herhangi bir teklifin haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız teklifin kaldırılması dışındaki önlemler için lütfen doğrudan sağlayıcı ile iletişime geçiniz.

ASIN ve 10 haneli ISBN numaraları: Kataloğumuzda bulunan her ürünün ASIN (Bioofset Standart Kimlik Numarası) olarak anılan on haneli bir dahili ürün numarası bulunmaktadır. Ancak bu numaralandırma kitap ve ses kasetleri/CD’lerde uygulanmamaktadır. Bu tür ürünlerde dünya çapında kullanılan ISBN (Uluslararası Standart Kitap Numarası) olarak anılan numaraları kullanmaktayız. ISBN, kitaplar ile multimedya ürünleri ve yazılım gibi editöryal bölümleri bulunan diğer bağımsız yayınların kimlik tanımlamaları için kullanılan numaradır. ISBN numarası genellikle kitabın etiketinde veya arka kapağında bulunmaktadır.

Önemli: “Yasa ihlallerinin bulmacakeyfidergisi.com’a bildirimi” yoluyla yanlış veya yanıltıcı bilgi sunulması, özel hukuk ve/veya ceza hukuku yaptırımlarına yol açabilir. Yanlış veya yanıltıcı bilgilere dayanılarak herhangi bir içeriğin kaldırılması, hiçbir hukuki yükümlülüğün kabulü anlamına gelmeyecektir. Tarafımıza yanlış bir bilgi verilmesi halinde tüm hak ve taleplerimizi ileri sürme hakkımızı saklı tuttuğumuzu belirtmek isteriz. Bu konudaki sorularınız için lütfen bir avukata danışınız.

Lütfen yalnızca bu bildirim formunu form yap kullanın. Bildiriminizi uygun bir şekilde işleme koyabilmemiz için olabildiğince fazla bilgiye ihtiyaç duyacağımız için lütfen bilgileri eksiksiz bir şekilde girdiğinizden emin olun.

Ek olarak: Etkilenen mülkiyet hakkı kapsamında hak sahibi veya hak sahibinin temsilcisi değilseniz, yukarıda verilen form aracılığıyla ilettiğiniz bildirimleri Bioofset takip edemeyecektir. Bu durumda aşağıda yer alan ve izlenmesi gereken iletişim yollarında yaşanan aksaklıkları lütfen bize iletiniz.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/bioofs1/bulmacakeyfidergisi.com/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/bioofs1/bulmacakeyfidergisi.com/wp-includes/functions.php on line 5373